15SH-A-10-TS-SMT-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-15SH-A-10-TS-SMT-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
2057-15SH-A-10-TS-SMT-T/RCT-ND - Řezaná páska (CT)
2057-15SH-A-10-TS-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15SH-A-10-TS-SMT-T/R
Popis
CONN HEADER SMD 10POS 1.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 10 position 0,059" (1,50mm)
Výška izolace
0,197" (5,00mm)
Materiál izolace
Termoplastový, Vyplněný sklem
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Barva izolace
Přírodní
Provedení
Jmenovitý proud (A)
0,7A