15SH-A-10-TR-SMT-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-15SH-A-10-TR-SMT-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
2057-15SH-A-10-TR-SMT-T/RCT-ND - Řezaná páska (CT)
2057-15SH-A-10-TR-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15SH-A-10-TR-SMT-T/R
Popis
CONN HEADER SMD R/A 10POS 1.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch, Pravý úhel 10 position 0,059" (1,50mm)
Výška izolace
0,146" (3,70mm)
Materiál izolace
Polyamid (PA9T), Nylon 9T
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Barva izolace
Slonovinový
Provedení
Jmenovitý proud (A)
1A
Krytí
Opláštěný - 4 stěny
Jmenovité napětí
50VAC