15SH-A-08-TS-SMT-T/R
Číslo produktu DigiKey
2057-15SH-A-08-TS-SMT-T/RTR-ND - Páska a cívka (TR)
2057-15SH-A-08-TS-SMT-T/RCT-ND - Řezaná páska (CT)
2057-15SH-A-08-TS-SMT-T/RDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
15SH-A-08-TS-SMT-T/R
Popis
CONN HEADER SMD 8POS 1.5MM
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Patice konektoru Montáž na povrch 8 position 0,059" (1,50mm)
Výška izolace
0,197" (5,00mm)
Materiál izolace
Termoplastový, Vyplněný sklem
Provozní teplota
-25°C ~ 85°C
Barva izolace
Přírodní
Provedení
Jmenovitý proud (A)
0,7A