O-CE70S19GW-P-E-N-R-10.000MHZ
Číslo produktu DigiKey
535-O-CE70S19GW-P-E-N-R-10.000MHZ-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
O-CE70S19GW-P-E-N-R-10.000MHZ
Popis
XTAL XO OCXO 10MHZ 5V SNWV
Standardní dodací lhůta výrobce
20 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 MHz OCXO Sinusoida Oscilátor 5V Modul 5-DIP
Kategorie
Výstup
Sinusoida
Mfr
Napájecí napětí
5V
Řada
Kmitočtová stabilita
±1ppb
Balení
Krabice
Provozní teplota
-10°C ~ 70°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Průchozí otvor
Základní rezonátor
Pouzdro
Modul 5-DIP
Typ
Velikost / rozměry
1,421" D x 1,071" Š (36,10mm x 27,20mm)
Kmitočet
Výška při usazení (max)
0,774" (19,65mm)