AWSCR-8.00CELA-C10-T3
Číslo produktu DigiKey
535-15110-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-15110-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-15110-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AWSCR-8.00CELA-C10-T3
Popis
CERAMIC RES 8.0000MHZ 10PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
8 MHz Keramický Rezonátor Vestavěný kondenzátor 10 pF ±0,2% 40 Ohms -40°C ~ 85°C Montáž na povrch
Kategorie
Vlastnosti
Vestavěný kondenzátor
Výrobce
Abracon LLC
Kapacita
10 pF
Řada
Impedance
40 Ohms
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ
Keramický
Pouzdro
3-SMD, Nestandardní
Kmitočet
8 MHz
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,051" Š (3,20mm x 1,30mm)
Kmitočtová stabilita
±0,2%
Výška
0,039" (1,00mm)
Kmitočtová tolerance
±0,5%