ASPIAIG-FLR4020-2R2M-T
Číslo produktu DigiKey
535-14218-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-14218-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-14218-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPIAIG-FLR4020-2R2M-T
Popis
FIXED IND 2.2UH 8A 23.5 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 8 A 23,5mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPIAIG-FLR4020-2R2M-T Modely
Stejnosměrný odpor (DCR)
23,5mOhm max.
Řada
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Dodávaná velikost pouzdra
4020
Jmenovitý proud (A)
Velikost / rozměry
0,161" D x 0,161" Š (4,10mm x 4,10mm)
Saturační proud (Isat)
4,8A
Výška při usazení (max)
0,083" (2,10mm)