ASPI-8040S-101M-T
Číslo produktu DigiKey
ASPI-8040S-101M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
ASPI-8040S-101M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
ASPI-8040S-101M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-8040S-101M-T
Popis
FIXED IND 100UH 1A 290 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1 A 290mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-8040S-101M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,15A
Stejnosměrný odpor (DCR)
290mOhm
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
4,2MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,315" D x 0,315" Š (8,00mm x 8,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,165" (4,20mm)