ASPI-8040LR-220M-T
Číslo produktu DigiKey
535-ASPI-8040LR-220M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASPI-8040LR-220M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASPI-8040LR-220M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-8040LR-220M-T
Popis
FIXED IND 22UH 4.3A 94.2 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.3 A 94,2mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-8040LR-220M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
3,3A
Stejnosměrný odpor (DCR)
94,2mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,339" D x 0,323" Š (8,60mm x 8,20mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,157" (4,00mm)