ASPI-6045T-470M-T
Číslo produktu DigiKey
535-ASPI-6045T-470M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASPI-6045T-470M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASPI-6045T-470M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-6045T-470M-T
Popis
FIXED IND 47UH 1.2A 260 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
47 µH Stíněný Drátový (navíjený) Vodič 1.2 A 260mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-6045T-470M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,4A
Stejnosměrný odpor (DCR)
260mOhm max.
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
6,4MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Drátový (navíjený)
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,236" D x 0,236" Š (6,00mm x 6,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,177" (4,50mm)