ASPI-4030S-330M-T
Číslo produktu DigiKey
535-12319-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-12319-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-12319-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-4030S-330M-T
Popis
FIXED IND 33UH 840MA 330 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
33 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 840 mA 330mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-4030S-330M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,1A
Stejnosměrný odpor (DCR)
330mOhm
Samorezonanční kmitočet
10MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)