ASPI-4030S-2R2N-T
Číslo produktu DigiKey
535-12318-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-12318-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-12318-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-4030S-2R2N-T
Popis
FIXED IND 2.2UH 2.95A 30 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 2.95 A 30mOhm Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-4030S-2R2N-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
4,9A
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm
Samorezonanční kmitočet
52MHz
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)