ASPI-4030S-1R5N-T | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | ASPI-4030S-1R5N-T |
Popis | FIXED IND 1.5UH 3.34A 20 MOHM |
Standardní dodací lhůta výrobce | 10 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 1.5 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 3.34 A 20mOhm Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | ASPI-4030S-1R5N-T Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 4,84A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 20mOhm |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Samorezonanční kmitočet 62MHz |
Stav součásti Aktivní | Provozní teplota -40°C ~ 125°C |
Typ Bubnové jádro, navíjený | Kmitočet indukčnosti - test 100 kHz |
Materiál - jádro | Způsob montáže Montáž na povrch |
Indukčnost | Pouzdro Nestandardní |
Tolerance ±30% | Velikost / rozměry 0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm) |
Jmenovitý proud (A) | Výška při usazení (max) 0,118" (3,00mm) |