ASPI-4020S-100M-T
Číslo produktu DigiKey
535-12304-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-12304-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-12304-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-4020S-100M-T
Popis
FIXED IND 10UH 900MA 165 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 900 mA 165mOhm Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASPI-4020S-100M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,6A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
165mOhm
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
26MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)