ASPI-2010HC-100M-T
Číslo produktu DigiKey
535-ASPI-2010HC-100M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASPI-2010HC-100M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASPI-2010HC-100M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-2010HC-100M-T
Popis
FIXED IND 10UH 650MA 826 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 650 mA 826mOhm max. 0806 (2016 metrický)
Modely EDA/CAD
ASPI-2010HC-100M-T Modely
Kategorie
Stínění
Stíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
826mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
15MHz
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0806 (2016 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0806 (2016 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)
Saturační proud (Isat)
800mA