ASPI-0630LR-150M-T15
Číslo produktu DigiKey
535-ASPI-0630LR-150M-T15TR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASPI-0630LR-150M-T15CT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASPI-0630LR-150M-T15DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-0630LR-150M-T15
Popis
FIXED IND 15UH 3A 120 MOHM SMD
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3 A 120mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-0630LR-150M-T15 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
120mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,262" Š (7,20mm x 6,65mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)