ASPI-0630LR-100M-T15
Číslo produktu DigiKey
ASPI-0630LR-100M-T15TR-ND - Páska a cívka (TR)
ASPI-0630LR-100M-T15CT-ND - Řezaná páska (CT)
ASPI-0630LR-100M-T15DKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-0630LR-100M-T15
Popis
FIXED IND 10UH 4A 68 MOHM SMD
Podrobný popis
10 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4 A 68mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-0630LR-100M-T15 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
5,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
68mOhm max.
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Lisovaný
Velikost / rozměry
0,283" D x 0,262" Š (7,20mm x 6,65mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)