ASPI-0418FS-221M-T3-view2
Abracon: Who We Are Today
ASPI-0418FS-221M-T3
Číslo produktu DigiKey
535-15222-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-15222-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-15222-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-0418FS-221M-T3
Popis
FIXED IND 220UH 250MA 3.84 OHM
Podrobný popis
220 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 250 mA 3,84Ohm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-0418FS-221M-T3 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
330mA
Stejnosměrný odpor (DCR)
3,84Ohm max.
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
4,2MHz
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)