ASPI-0418FS-100M-T3
Číslo produktu DigiKey
535-10763-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-10763-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-10763-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-0418FS-100M-T3
Popis
FIXED IND 10UH 1.2A 180 MOHM SMD
Podrobný popis
10 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1.2 A 180mOhm max. Nestandardní
Modely EDA/CAD
ASPI-0418FS-100M-T3 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,3A
Stejnosměrný odpor (DCR)
180mOhm max.
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
25MHz
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,157" D x 0,157" Š (4,00mm x 4,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,071" (1,80mm)