ASPI-0315FS-220M-T2
Číslo produktu DigiKey
535-10736-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-10736-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-10736-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASPI-0315FS-220M-T2
Popis
FIXED IND 22UH 570MA 598 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
22 µH Stíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 570 mA 598mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASPI-0315FS-220M-T2 Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
520mA
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
598mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Samorezonanční kmitočet
23MHz
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-25°C ~ 120°C
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,118" D x 0,118" Š (3,00mm x 3,00mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,059" (1,50mm)