ASMPM-0806-4R7M-T
Číslo produktu DigiKey
535-ASMPM-0806-4R7M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASMPM-0806-4R7M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASMPM-0806-4R7M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASMPM-0806-4R7M-T
Popis
FIXED IND 4.7UH 1.1A 360 MOHM
Podrobný popis
4.7 µH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 1.1 A 360mOhm max. 0806 (2016 metrický)
Modely EDA/CAD
ASMPM-0806-4R7M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,3A
Stejnosměrný odpor (DCR)
360mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)