ASMPM-0806-3R3M-T
Číslo produktu DigiKey
ASMPM-0806-3R3M-T-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASMPM-0806-3R3M-T
Popis
FIXED IND 3.3UH 1.4A 225 MOHM
Podrobný popis
3.3 µH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 1.4 A 225mOhm max. 0806 (2016 metrický)
Modely EDA/CAD
ASMPM-0806-3R3M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
1,5A
Stejnosměrný odpor (DCR)
225mOhm max.
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)