ASMPM-0806-1R5M-T
Číslo produktu DigiKey
535-ASMPM-0806-1R5M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASMPM-0806-1R5M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASMPM-0806-1R5M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASMPM-0806-1R5M-T
Popis
FIXED IND 1.5UH 2.1A 110 MOHM
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 2.1 A 110mOhm max. 0806 (2016 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASMPM-0806-1R5M-T Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
2,5A
Mfr
Stínění
Nestíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
110mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0806 (2016 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0806 (2016 metrický)
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,063" Š (2,00mm x 1,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)