ASMPL-0603-1R0N-T
Číslo produktu DigiKey
ASMPL-0603-1R0N-T-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASMPL-0603-1R0N-T
Popis
FIXED IND 1UH 800MA 400 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Nestíněný Vícevrstvý Vodič 800 mA 400mOhm max. 0603 (1608 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASMPL-0603-1R0N-T Modely
Kategorie
Stínění
Nestíněný
Mfr
Stejnosměrný odpor (DCR)
400mOhm max.
Řada
Samorezonanční kmitočet
90MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Typ
Vícevrstvý
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
0603 (1608 metrický)
Tolerance
±30%
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,022" (0,55mm)
Saturační proud (Isat)
700mA