ASEM1-16.000MHZ-LC-T
Číslo produktu DigiKey
535-9760-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-9760-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-9760-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASEM1-16.000MHZ-LC-T
Popis
MEMS OSC XO 16.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
16 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASEM1-16.000MHZ-LC-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
15mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)