ASE-50.000MHZ-L-R-T
Číslo produktu DigiKey
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ASE-50.000MHZ-L-R-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASE-50.000MHZ-L-R-T
Popis
XTAL OSC XO 50.0000MHZ CMOS SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
10 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASE-50.000MHZ-L-R-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±25ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
19mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (3,2x2,5)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,047" (1,20mm)