ASDMB-20.000MHZ-LC-T
Číslo produktu DigiKey
535-11727-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-11727-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-11727-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASDMB-20.000MHZ-LC-T
Popis
MEMS OSC XO 20.0000MHZ LVCMOS
Podrobný popis
20 MHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,8V ~ 3,3V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ASDMB-20.000MHZ-LC-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
16mA
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)