ASDMB-12.000MHZ-XY-T
Číslo produktu DigiKey
535-11172-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-11172-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-11172-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ASDMB-12.000MHZ-XY-T
Popis
MEMS OSC XO 12.0000MHZ LVCMOS
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
12 MHz XO (Standardní) LVCMOS Oscilátor 1,8V ~ 3,3V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ASDMB-12.000MHZ-XY-T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
1,8V ~ 3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±10ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 105°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
16mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
4-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (2,5x2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Funkce
Pohotovostní (vypnutí napájení)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,90mm)