APAE1575R2520ABDD7-T
Číslo produktu DigiKey
535-APAE1575R2520ABDD7-T-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
APAE1575R2520ABDD7-T
Popis
RF ANT 1.575GHZ CER PATCH PIN
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,575GHz GPS Keramická záplata Anténa RF Vývod Lepidlo
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
APAE1575R2520ABDD7-T Modely
Kategorie
Typ antény
Keramická záplata
Výrobce
Abracon LLC
Počet pásem
1
Řada
VSWR
1,5
Balení
Nosič
Koncovka
Vývod
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Lepidlo
RF skupina/standard
Navigace
Výška (max)
0,102" (2,60mm)
Kmitočtová skupina
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Aplikace
GPS
Kmitočet (střed / pásmo)
1,575GHz