AMPLA7030Q-150MT
Číslo produktu DigiKey
535-AMPLA7030Q-150MTTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AMPLA7030Q-150MTCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AMPLA7030Q-150MTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMPLA7030Q-150MT
Popis
FIXED IND 15UH 3A 123 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
15 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3 A 123mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AMPLA7030Q-150MT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
4A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
123mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Typ
Lisovaný
Kmitočet indukčnosti - test
100 kHz
Materiál - jádro
Způsob montáže
Montáž na povrch
Indukčnost
Pouzdro
Nestandardní
Tolerance
±20%
Velikost / rozměry
0,287" D x 0,260" Š (7,30mm x 6,60mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,118" (3,00mm)