AMMLPDDLJS-25.0000T
Číslo produktu DigiKey
535-AMMLPDDLJS-25.0000TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AMMLPDDLJS-25.0000TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AMMLPDDLJS-25.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMMLPDDLJS-25.0000T
Popis
MEMS OSC XO 25 MHZ CMOS SMD
Podrobný popis
25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,8V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Napájecí napětí
1,8V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
7,5mA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VLGA (2,5 x 2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)