AMMLPDDLJS-25.0000T | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | AMMLPDDLJS-25.0000T |
Popis | MEMS OSC XO 25 MHZ CMOS SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 25 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 1,8V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů |
Katalogový list | Katalogový list |
Kategorie | Napájecí napětí 1,8V |
Mfr | Kmitočtová stabilita ±20ppm |
Řada | Provozní teplota -40°C ~ 85°C |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Odebíraný proud (max) 7,5mA |
Stav součásti Aktivní | Způsob montáže Montáž na povrch |
Základní rezonátor | Pouzdro 4-SMD, Bez přívodů |
Typ | Dodávaná velikost pouzdra 4-VLGA (2,5 x 2) |
Kmitočet | Velikost / rozměry 0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm) |
Funkce Pohotovostní (vypnutí napájení) | Výška při usazení (max) 0,035" (0,89mm) |