Obrázek pro AMMLPDAVJS-50.0000T není k dispozici
AMMLPDAVJS-50.0000T
Číslo produktu DigiKey
535-AMMLPDAVJS-50.0000TTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMMLPDAVJS-50.0000T
Popis
MEMS OSC 50.0000MHZ SMD
Podrobný popis
50 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Výstup
CMOS
Mfr
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Řada
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Odebíraný proud (max)
7,5mA
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výška při usazení (max)
0,033" (0,85mm)