AMMLPDALJS-50.0000T je k dispozici pro nákup, avšak není běžně skladem.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Abracon LLC
Skladem : 0
Katalogový list
50 MHz XO (Standardní) CMOS Oscilátor 2,25V ~ 3,63V Pohotovostní (vypnutí napájení) 4-SMD, Bez přívodů
AMMLP Series Low-Power-Consumption MEMS Oscillator from Abracon PIO | DigiKey
AMMLPDALJS-50.0000T
Číslo produktu DigiKey
535-AMMLPDALJS-50.0000TTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMMLPDALJS-50.0000T
Popis
MEMS OSC XO 50 MHZ CMOS SMD
Podrobný popis
Kategorie
Napájecí napětí
2,25V ~ 3,63V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±20ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Odebíraný proud (max)
7,5mA
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
4-VLGA (2,5 x 2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Výška při usazení (max)
0,035" (0,89mm)