AMELA2012S-1R5MT
Číslo produktu DigiKey
535-AMELA2012S-1R5MTTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AMELA2012S-1R5MTCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AMELA2012S-1R5MTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMELA2012S-1R5MT
Popis
FIXED IND 1.5UH 2.9A 60 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1.5 µH Stíněný Lisovaný Vodič 2.9 A 60mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AMELA2012S-1R5MT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
3A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
60mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,039" (1,00mm)