AMDLA4020S-4R7MT | |
|---|---|
Výrobce | |
Číslo produktu výrobce | AMDLA4020S-4R7MT |
Popis | FIXED IND 4.7UH 3A 70 MOHM SMD |
Standardní dodací lhůta výrobce | 16 týdnů |
Referenční číslo zákazníka | |
Podrobný popis | 4.7 µH Stíněný Lisovaný Vodič 3 A 70mOhm max. Nestandardní |
Katalogový list | Katalogový list |
Modely EDA/CAD | AMDLA4020S-4R7MT Modely |
Kategorie | Saturační proud (Isat) 4,5A |
Mfr | Stínění Stíněný |
Řada | Stejnosměrný odpor (DCR) 70mOhm max. |
Balení Páska a cívka (TR) Řezaná páska (CT) Digi-Reel® | Provozní teplota -55°C ~ 125°C |
Stav součásti Aktivní | Kmitočet indukčnosti - test 1 MHz |
Typ Lisovaný | Způsob montáže Montáž na povrch |
Materiál - jádro | Pouzdro Nestandardní |
Indukčnost | Velikost / rozměry 0,173" D x 0,157" Š (4,40mm x 4,00mm) |
Tolerance ±20% | Výška při usazení (max) 0,079" (2,00mm) |