AMDLA4020S-2R2MT
Číslo produktu DigiKey
535-AMDLA4020S-2R2MTTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AMDLA4020S-2R2MTCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AMDLA4020S-2R2MTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMDLA4020S-2R2MT
Popis
FIXED IND 2.2UH 4.5A 38 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2.2 µH Stíněný Lisovaný Vodič 4.5 A 38mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AMDLA4020S-2R2MT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
6A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
38mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,173" D x 0,157" Š (4,40mm x 4,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)