AMDLA3020S-1R0MT
Číslo produktu DigiKey
535-AMDLA3020S-1R0MTTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AMDLA3020S-1R0MTCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AMDLA3020S-1R0MTDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AMDLA3020S-1R0MT
Popis
FIXED IND 1UH 5A 30 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
18 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1 µH Stíněný Lisovaný Vodič 5 A 30mOhm max. Nestandardní
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AMDLA3020S-1R0MT Modely
Kategorie
Saturační proud (Isat)
8A
Mfr
Stínění
Stíněný
Řada
Stejnosměrný odpor (DCR)
30mOhm max.
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
1 MHz
Typ
Lisovaný
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
Nestandardní
Indukčnost
Velikost / rozměry
0,134" D x 0,118" Š (3,40mm x 3,00mm)
Tolerance
±20%
Výška při usazení (max)
0,079" (2,00mm)