AK2PAF1-100.0000T
Číslo produktu DigiKey
535-AK2PAF1-100.0000TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AK2PAF1-100.0000TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AK2PAF1-100.0000TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AK2PAF1-100.0000T
Popis
XTAL OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 MHz XO (Standardní) LVPECL Oscilátor 3,3V Povolit/zakázat 6-SMD, Bez přívodů
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AK2PAF1-100.0000T Modely
Kategorie
Napájecí napětí
3,3V
Mfr
Kmitočtová stabilita
±30ppm
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Odebíraný proud (max)
50mA
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Základní rezonátor
Pouzdro
6-SMD, Bez přívodů
Typ
Dodávaná velikost pouzdra
6-SMD (2,5x2)
Kmitočet
Velikost / rozměry
0,098" D x 0,079" Š (2,50mm x 2,00mm)
Funkce
Povolit/zakázat
Výška při usazení (max)
0,043" (1,10mm)