AISC-1008HQ-R10J-T
Číslo produktu DigiKey
535-12247-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-12247-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-12247-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AISC-1008HQ-R10J-T
Popis
FIXED IND 100NH 1A 160 MOHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 nH Nestíněný Bubnové jádro, navíjený Vodič 1 A 160mOhm max. 1008 (2520 metrický)
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
AISC-1008HQ-R10J-T Modely
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR)
160mOhm max.
Mfr
Q při kmitočtu
62 při 350MHz
Řada
Samorezonanční kmitočet
820MHz
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Stav součásti
Aktivní
Kmitočet indukčnosti - test
50 MHz
Typ
Bubnové jádro, navíjený
Způsob montáže
Montáž na povrch
Materiál - jádro
Pouzdro
1008 (2520 metrický)
Indukčnost
Dodávaná velikost pouzdra
1008 (2520 metrický)
Tolerance
±5%
Velikost / rozměry
0,102" D x 0,083" Š (2,60mm x 2,10mm)
Jmenovitý proud (A)
Výška při usazení (max)
0,075" (1,90mm)