AFBC-SH0603P-080T není skladem a lze jej zařadit do zpětné objednávky.
Dostupné náhrady:
Parametrický ekvivalent
Murata Electronics
Skladem : 0
Katalogový list
Novinka od společnosti DigiKey
8.5 Ohms @ 100 MHz 1 Komunikace po napájecím vedení Feritový korálek 0603 (1608 metrický) 8A 4mOhm
AFBC-SH0603P-080T
Číslo produktu DigiKey
535-AFBC-SH0603P-080TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-AFBC-SH0603P-080TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-AFBC-SH0603P-080TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AFBC-SH0603P-080T
Popis
FERRITE BEAD 8.5 OHM 0603 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
8A
Výrobce
Abracon LLC
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
4mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0603 (1608 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Počet vedení
1
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,031" Š (1,60mm x 0,80mm)
Impedance při kmitočtu
8.5 Ohms @ 100 MHz