AEACAC198013-S5GNR
Číslo produktu DigiKey
535-AEACAC198013-S5GNR-ND
Výrobce
Číslo produktu výrobce
AEACAC198013-S5GNR
Popis
RF ANT 5GNR WHIP
Standardní dodací lhůta výrobce
8 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
829MHz, 2,2GHz, 3,55GHz 4G, 5G, GPRS, LTE Prut, Náklon Anténa RF 698MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz 3dBi SMA samec Montáž konektoru
Kategorie
Typ antény
Prut, Náklon
Výrobce
Abracon LLC
Počet pásem
3
Řada
VSWR
3,5
Balení
Hromadné balení
Zisk
3dBi
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
SMA samec
RF skupina/standard
Mobilní, Navigace
Způsob montáže
Montáž konektoru
Kmitočtová skupina
Široké pásmo
Výška (max)
7,795" (198,00mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
829MHz, 2,2GHz, 3,55GHz
Aplikace
4G, 5G, GPRS, LTE
Kmitočtový rozsah
698MHz ~ 960MHz, 1,71GHz ~ 2,69GHz, 3,3GHz ~ 3,8GHz