ACMS-Q3222F-101-T
Číslo produktu DigiKey
535-ACMS-Q3222F-101-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ACMS-Q3222F-101-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ACMS-Q3222F-101-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMS-Q3222F-101-T
Popis
CMC 100UH 150MA 2LN SMD AEC-Q200
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
100 µH @ 100 kHz 2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 150mA DCR 2,5Ohm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
2,5Ohm
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 150°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,126" D x 0,098" Š (3,20mm x 2,50mm)
Výška (max)
0,094" (2,40mm)
Indukčnost při kmitočtu
100 µH @ 100 kHz
Jmenovitý proud (max)
150mA