ACMP-Q9050-152-T
Číslo produktu DigiKey
535-ACMP-Q9050-152-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMP-Q9050-152-T
Popis
CMC 4.5A 2LN 1.5KOHM SMD AECQ200
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 1.5 kOhms @ 100 MHz 4,5A DCR 15mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
15mOhm
Stejnosměrné jmenovité napětí
80V
Řada
Provozní teplota
-40°C ~ 125°C
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,354" D x 0,276" Š (9,00mm x 7,00mm)
Výška (max)
0,177" (4,50mm)
Impedance při kmitočtu
1.5 kOhms @ 100 MHz
Jmenovitý proud (max)
4,5A