ACMP-Q2012-121-T
Číslo produktu DigiKey
535-ACMP-Q2012-121-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ACMP-Q2012-121-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ACMP-Q2012-121-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACMP-Q2012-121-T
Popis
CMC 400MA 2LN 120OHM SMD AECQ200
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 120 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 300mOhm
Kategorie
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
300mOhm
Výrobce
Abracon LLC
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Stupeň ochrany
AEC-Q200
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Komunikace po napájecím vedení
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
120 Ohms @ 100 MHz
Pouzdro
Horizontální, 4 PC podložek
Jmenovitý proud (max)
400mA