ACML-0805-500-T
Číslo produktu DigiKey
535-ACML-0805-500-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ACML-0805-500-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ACML-0805-500-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACML-0805-500-T
Popis
FERRITE BEAD 50 OHM 0805 1LN
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
50 Ohms @ 100 MHz 1 Feritový korálek 0805 (2012 metrický) 1A 50mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACML-0805-500-T Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
1A
Výrobce
Abracon LLC
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
50mOhm
Řada
Provozní teplota
-55°C ~ 125°C
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Pouzdro
0805 (2012 metrický)
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Počet vedení
1
Výška (max)
0,041" (1,05mm)
Impedance při kmitočtu
50 Ohms @ 100 MHz
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,049" Š (2,00mm x 1,25mm)