ACM-21-181M-T
Číslo produktu DigiKey
535-ACM-21-181M-TTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ACM-21-181M-TCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ACM-21-181M-TDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM-21-181M-T
Popis
CMC 330MA 2LN 180 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 180 Ohms @ 100 MHz 330mA DCR 350mOhm
Modely EDA/CAD
ACM-21-181M-T Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
330mA
Výrobce
Abracon LLC
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
350mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,079" D x 0,047" Š (2,00mm x 1,20mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,055" (1,40mm)
Impedance při kmitočtu
180 Ohms @ 100 MHz