ACM-0603-251-T
Číslo produktu DigiKey
535-12405-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-12405-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-12405-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACM-0603-251-T
Popis
CMC 400MA 2LN 250 OHM SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
2 Tlumivka souhlasného napětí ve vedení Montáž na povrch 250 Ohms @ 100 MHz 400mA DCR 280mOhm
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACM-0603-251-T Modely
Kategorie
Jmenovitý proud (max)
400mA
Výrobce
Abracon LLC
Stejnosměrný odpor (DCR) (max)
280mOhm
Řada
Stejnosměrné jmenovité napětí
50V
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Provozní teplota
-40°C ~ 85°C
Stav součásti
Aktivní
Způsob montáže
Montáž na povrch
Typ filtru
Vedení signálu
Velikost / rozměry
0,063" D x 0,033" Š (1,60mm x 0,85mm)
Počet vedení
2
Výška (max)
0,047" (1,20mm)
Impedance při kmitočtu
250 Ohms @ 100 MHz