ACAG0301-1575-T
Číslo produktu DigiKey
535-14486-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-14486-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-14486-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ACAG0301-1575-T
Popis
RF ANT 1.575GHZ CHIP SOLDER SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
12 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,575GHz GPS Čip Anténa RF 1,565GHz ~ 1,585GHz 4,18dBi Pájecí materiály Montáž na povrch
Katalogový list
 Katalogový list
Modely EDA/CAD
ACAG0301-1575-T Modely
Kategorie
Typ antény
Čip
Výrobce
Abracon LLC
Počet pásem
1
Řada
VSWR
2
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Zisk
4,18dBi
Stav součásti
Aktivní
Koncovka
Pájecí materiály
RF skupina/standard
Navigace
Způsob montáže
Montáž na povrch
Kmitočtová skupina
UHF (1GHz ~ 2GHz)
Výška (max)
0,024" (0,60mm)
Kmitočet (střed / pásmo)
1,575GHz
Aplikace
GPS
Kmitočtový rozsah
1,565GHz ~ 1,585GHz