ABSTS5A2-22NM024M
Číslo produktu DigiKey
535-ABSTS5A2-22NM024MTR-ND - Páska a cívka (TR)
535-ABSTS5A2-22NM024MCT-ND - Řezaná páska (CT)
535-ABSTS5A2-22NM024MDKR-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABSTS5A2-22NM024M
Popis
FILTER SAW 1.223GHZ 5-SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
16 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
1,223GHz Kmitočet GPS RF-SAW Filter (Surface Acoustic Wave) 1,8dB 52MHz Šířka pásma 5-SMD, Bez přívodů
Kategorie
Vložené ztráty
1,8dB
Výrobce
Abracon LLC
Aplikace
GPS
Balení
Páska a cívka (TR)
Řezaná páska (CT)
Digi-Reel®
Způsob montáže
Montáž na povrch
Stav součásti
Aktivní
Pouzdro
5-SMD, Bez přívodů
Kmitočet - středový
1,223GHz
Výška (max)
0,020" (0,50mm)
Šířka pásma
52MHz
Velikost / rozměry
0,043" D x 0,035" Š (1,10mm x 0,90mm)