ABMM-25.000MHZ-B2-T
Číslo produktu DigiKey
535-9161-2-ND - Páska a cívka (TR)
535-9161-1-ND - Řezaná páska (CT)
535-9161-6-ND - Digi-Reel®
Výrobce
Číslo produktu výrobce
ABMM-25.000MHZ-B2-T
Popis
CRYSTAL 25.0000MHZ 18PF SMD
Standardní dodací lhůta výrobce
14 týdnů
Referenční číslo zákazníka
Podrobný popis
25 MHz ±20ppm Krystal 18pF 40 Ohms 4-SMD, Bez přívodů
Modely EDA/CAD
ABMM-25.000MHZ-B2-T Modely
Kategorie
Zátěžná kapacita
18pF
Mfr
Ekvivalentní sériový odpor (ESR)
40 Ohms
Provozní teplota
-20°C ~ 70°C
Kmitočet
25 MHz
Dodávaná velikost pouzdra
4-SMD (7x5)
Kmitočtová stabilita
±50ppm
Velikost / rozměry
0,276" D x 0,197" Š (7,00mm x 5,00mm)
Kmitočtová tolerance
±20ppm
Výška při usazení (max)
0,051" (1,30mm)